Poukážky na gélové nechty

Darčekové poukážky patria v poslednej dobe k obľúbeným darčekom na všetky sviatky a oslavy. Dalo by sa napísať, že darčekové poukážky je možné darovať ľuďom v každom veku a s týmto darčekom, obyčajne nič nepokazíte.

Dnes Vám chcem predstaviť darčekové poukážky na gélové nechty. V minulých článkoch som už písala o darčekových poukážkach na manikúru či darčekových poukážkach na pedikúru. Pre veľký záujem som sa rozhodla, že Vám ponúknem aj poukážky na gélové nechty.

Darčekové poukážky na gélové nechty? Ale pre koho?

Ak ste si položili takúto otázku stačí trochu porozmýšľať a určite Vás napadnú vo vašom okolí krásne ženy, ktoré už na gélové nechty chodia, alebo po gélových nechtoch túžia. Môže to byť manželka, priateľka, matka či dokonca stará mama. Výber treba podriadiť vedomosti, že naozaj viete, že by sa dotyčná dáma takémuto darčeku potešila. Ja napríklad by som takýto darček svojej svokre dávala úplne zbytočne. Ale poukážku na pedikúru by zasa určite patrične ocenila.

Ako objednať poukážku na gélové nechty

Objednávka poukážky na gélové nechty je veľmi jednoduchá. Stačí ak mi zatelefonujete a dohodneme sa akým spôsobom Vám poukážku doručím. Spôsoby doručenia sú hneď viaceré.

  • Osobný odber darčekovej poukážky v salóne DECORO v Žiari nad Hronom
  • Zaslanie darčekovej poukážky poštou na dobierku
  • Zaslanie zálohovej faktúry a po úhrade zaslanie darčekovej poukážky poštou

Rozhodli ste sa? Zavolajte mi a dohodneme podrobnosti.

Iné poukážky:

Poukážka na manikúru

Poukážka na pedikúru

Poukážka na relaxačný zábal rúk

Telekom: 0903/966 686