Darčekové poukážky na pedikúru

Rozmýšľate ako potešiť Vašich najbližších a darovať im niečo praktické? Chcete darovať niečo iné ako bežné darčeky?

Darujte Vašej mamine, priateľke, ockovi, alebo priateľovi, starým rodičom, alebo kolegom Darčekové poukážky na pedikúru.

Darček na narodeniny či meniny

Darčeková poukážka na služby pedikúry je ideálnym darčekom aj na narodeniny, meniny, alebo ostatné príležitosti. Je to jednoduché na zakúpenie a pritom veľmi praktický darček, ktorý každý určite ocení.

Čo získate cez darčekovú poukážku?

Darčekovou poukážkou na pedikúru získate ideálny a neopakovateľný darček pre najbližších. Prispejete tak ku kráse a zdraviu obdarovaného. Pekné a zdravé nohy sú prejavom dokonalosti a vitality. Človek sa po pedikúre cíti ako znovuzrodený a chce sa mu lietať. Navyše sa o obdarovaného postaráme a počas pedikúry si oddýchne a zrelaxuje.Viac o pedikúre sa dozviete na stránke kde vysvetľujem čo je pedikúra.

Ako bude prebiehať predaj darčekovej poukážky na pedikúru?

Darčekovú poukážku na pedikúru si objednajte emailom, alebo telefonicky tu je kontakt. Darčekovú poukážku si môžete zakúpiť aj priamo v salóne DECORO.

Pri osobnom prevzatí poukážku aj hneď zaplatíte. Pri emailovej, alebo telefonickej objednávke Vám pošlem zálohovú faktúru a po úhrade aj samotné darčekové poukážky, alebo si poukážky prevezmete osobne v salóne.

Cena darčekovej poukážky na pedikúru.

Poukážku na pedikúru dostanete za rovnakú cenu ako pri objednaní cez telefón. Ak budete požadovať zaslanie poštou cena bude zvýšená o 1€.

Tak neváhajte a objednajte si darčekové poukážky ešte dnes.

Chcem objednať emailom.

Chcem objednať telefonicky:

Telekom:0903/966 686