Darčekové poukážky na manikúru

Darčekové poukážky na manikúru

Darčekové poukážky na manikúru

Rozmýšľate ako potešiť Vašich najbližších a pod stromček im darovať niečo praktické? Chcete darovať niečo iné ako ponožky či rukavice?

Darujte Vašej mamine, priateľke, ockovi, alebo priateľovi, starým rodičom, alebo kolegom Darčekové poukážky na manikúru.

Darček na narodeniny či meniny

Darčeková poukážka na služby manikúry je ideálnym darčekom aj na narodeniny, meniny, alebo ostatné príležitosti. Je to jednoduché na zakúpenie a pritom veľmi praktický darček, ktorý všetci určite ocenia.

Čo získate cez darčekovú poukážku?

Darčekovou poukážkou na manikúru získate ideálny a neopakovateľný darček pre najbližších. Prispejete tak ku kráse a zdraviu obdarovaného. Pekné a zdravé nechty sú prejavom dokonalosti a vitality. Navyše sa o obdarovaného postaráme a počas manikúry si oddýchne a zrelaxuje. Viac o manikúre sa dozviete na stránke kde vysvetľujem čo je manikúra.

Ako bude prebiehať predaj darčekovej poukážky na manikúru?

Darčekovú poukážku na manikúru si objednajte emailom, alebo telefonicky tu je kontakt. Darčekovú poukážku si môžete zakúpiť aj priamo v salóne DECORO.

Pri osobnom prevzatí poukážku aj hneď zaplatíte. Pri emailovej, alebo telefonickej objednávke Vám pošlem zálohovú faktúru a po úhrade aj samotné darčekové poukážky, alebo si poukážky prevezmete osobne v salóne.

Cena darčekovej poukážky na manikúru.

Poukážku na manikúru dostanete za rovnakú cenu ako je cena manikúry. Ak budete požadovať zaslanie poštou cena bude zvýšená o 1€.

Tak neváhajte a objednajte si darčekové poukážky ešte dnes.

Chcem objednať emailom.

Chcem objednať telefonicky:

Telekom: 0903/966 686